Home Ödeme Sistemleri ATM Türkiye’de Faaliyet gösteren ATM firmaları
ATM

Türkiye’de Faaliyet gösteren ATM firmaları

2 min read
1
1
8,531

ATM cihazları müşterilerin bir çok bankacılık işlemlerini bankaya gitmeden yapabilmelerini sağlayan cihazlardır. Bu cihazların teknolojik olarak yenilenmesi ve güvenliğinin üst düzeyde tutulması en önemli konulardandır.

Ülkemizde ATM üzerine yazılım ve destek veren firmalar aşağıda yer almaktadır.

NCR

Bireylerin iş dünyası ile bağlantıya geçmesi, iletişim kurma ve işlem yapması alanlarında liderlik gösteren NCR Corporation, 100’den fazla ülkede perakendecilik, finans, seyahat, sağlık, konaklama, eğlence, oyun sektörlerine ve kamu kuruluşlarına personel destekli ve self-servis çözümlerinin yanı sıra, geniş kapsamlı destek hizmetleri sunmaktadır.

DIEBOLD NIXDORF

Bankacılık ve perakende sektörlerine donanım, yazılım ve ilgili hizmetleri içeren BT çözümleri sunmakta, bu sektörlerden gelen bilgi birikimini diğer sektörlerde de değerlendirmektedir. Çözümleri ile süreç maliyetlerini azaltmayı, karmaşıklık düzeyini en aza indirmeyi ve müşterilerine en iyi hizmetin sunulmasını hedeflemektedir.

GRG BANKING

GRG Bankacılık Ekipmanları LTD. ŞTİ., GRGBanking’in Türkiye’deki iştiraki ve GRG’nin Satış ve Pazarlama, teknik destek, yedek parça servisi ve Profesyonel Danışmanlık Hizmetlerinin kontrol ve koordinasyonundan sorumlu bölgesel merkezi olarak İstanbul’da hizmet sunmaktadır.

Load More Related Articles
Load More By Arif Ünal
Load More In ATM

Check Also

Ödeme İste nedir?

Ödeme İste Sistemi, Fonların Anlık ve Sürekli Transferi – FAST Sistemi’nde müşterilerin ku…