Home Ödeme Sistemleri Kredi Kartı Samsung Pay üzerinden yeni başvurular alınabilecek

Samsung Pay üzerinden yeni başvurular alınabilecek

2 min read
0
0
969

Hiç şüphe yok ki teknolojiden etkilenen sistemlerin başında Ödeme Sistemleri gelmektedir. Müşterilerin ödeme alışkanlıkları fiziksel para ile yapılan alışverişlerden kredi kartı ile yapılan alışverişlere doğru giderken gelişen teknoloji ile alışverişler dijital olarak e-ticaret ya da cep telefonlarını kullanarak gerçekleştirilmeye başladı. Artık ödeme sistemleri her alanda aktif kullanılabilen bir noktaya doğru evrilmeye başladı.

Ödeme sistemleri pazarının önemli oyuncularından Samsung Pay, yeni hizmetler ekleme kararı aldı. Bu doğrultuda Hindistanlı kullanıcılar çok yakında Samsung Pay üzerinden kredi ve kredi kartı gibi finansal ürünler için başvuru yapabilecekler. 

Samsung sunduğu yeni hizmetler için finansal ürünlere yönelik online pazar yeri platformu Paisabazaar ile işbirliğine gitti. Paisabazaar temelde finansal hizmet arayış içerisinde olanlar ile bu hizmetleri en uygun seçeneklerle sunan kişileri bir araya getiren bir platform. Samsung Hindistan’ın Kıdemli Direktörü Sanjay Razdan konu hakkındaki görüşlerini “Paisabazaar ile olan ortaklığımız bir ödeme hizmeti olarak kullanıcılara çeşitli finansal ürünleri tercih etme konforunu sunmamıza yardımcı olacak.” sözleriyle dile getirdi.

Artık Samsung Pay, Apple Pay, Ali Pay gibi ödeme sistemlerinin yarışına konu olan ödeme sistemleri dünyası ilerleyen günlerde bizlere neler getirecek merakla bekliyoruz.

Load More Related Articles
Load More By Arif Ünal
Load More In Kredi Kartı

Check Also

Ödeme İste nedir?

Ödeme İste Sistemi, Fonların Anlık ve Sürekli Transferi – FAST Sistemi’nde müşterilerin ku…